Anasayfa
Geri Dön

Yeni 2016 Yılınız Kutlu Olsun!

Yeni 2016 Yılınız Kutlu Olsun!

Değerli okuyucularımız, 

Bulgaristan Türklerinin sesi olma hedefiyle 2006 yılında Kırcaali Haber sitesi ve gazetesi yayın hayatına başladı. İlk başta amatör yayıncılık olarak başlasa da, kısa bir süre içerisinde yurt içi ve yurt dışından binlerce okuyucusuyla profesyonel ve bağımsız bir Türk medyası olmayı başardı. 

Her geçen gün sitemizi ziyaret eden okuyucularımız artmaktadır. Gazetemize abone olarak yaşatılmasına katkıda bulunuldu. Sosyal medyadaki sayfamız her gün yeni takipçilerini kazanmaktadır. Bu durum Bulgaristan’da Türkçe yayınlanan köklü bir gazeteye ve haber sitesine ne kadar ihtiyaç olunduğunu öne sürüyor. 

Kıymetli okuyucularımız, Kırcaali Haber Gazetesi olarak üstlenmiş olduğumuz misyondan ödün vermeden Türkçemizin yaşatılması, soydaşlarımızın ana dilinde özgür ve doğru haber alma imkânlarını sunmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. 

2016 yılı Kırcaali Haber gazetesinin jübile yılıdır. Bununla ilgili 01.01.2016 tarihinden itibaren www.kircaalihaber.com sitesinin yepyeni tasarımı ile sizlerin hizmetinizde olacağız. Yeni sitemizde başta haberler olmak üzere, yorumlarınıza ve Bulgaristan’daki Türk edebiyatına da yer verilecektir. 

Haftalık olarak yayınlanan Kırcaali Haber Gazetesi de kesintisiz her hafta okuyucularıyla buluşmaya devam edecektir. 

Değerli okuyucularımız, bu geçen 10 yıl içerisinde bizlere vermiş olduğunuz maddi ve manevi desteklerinizden dolayı sizlere cani gönülden teşekkür ediyor, yeni 2016 yılında da barış içinde hep beraber olma dileğimizle, yeni yılınızı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz. 

Günün Diğer Haberleri