Anasayfa
Geri Dön

Kırcaali bölgesinde kar bir can aldı

Kırcaali bölgesinde kar bir can aldı

Kırcaali bölgesinde kar bu sabah bir can aldı. Kırk dört yaşında bir kişi Kirkovo (Kızılağaç) İlçesine bağlı Drangovo köyünün yanında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybettiği bildirildi. Saat 06.48’de Drangovo köyü çevresinde Roma dönemine ait köprüye yakın bir mevkide bir minibüsün devrildiğine dair ihbar alındığı bildirildi. Olay yerine polis ve Kırcaali Acil Yardım Merkezi ekiplerinin gittiği, henüz trafik kazasının saat kaçta meydana geldiğinin belli olmadığı anlaşıldı. 

Kirkovo Belediye Başkanı Şinasi Süleyman’ın da gittiği olay yerinde yetkililerin inceleme çalışmaları yaptıkları belli oldu. Hayatını kaybeden kişinin otopsi işlemi yapılması bekleniyor. Çünkü fenalaşma sonucu yaşamını yitirmiş olması ileri sürüldü. 

Kişinin bu sabah bölgede süt topladığı öğrenildi. Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Kırcaali Bölge Müdürü Komiser Sergey Zaimov’un kardeşi olan adamın hemşerileri tarafından büyük saygı gördüğü ifade edildi. 

Bu sabah karın Kırcaali’nin Gluhar (Sağırlar) köyüne yakın yolun buzlu bir kesiminde de trafik kazasına sebep olduğu bildirildi. Olay yerinden Acil Yardım Servisi ekipleri tarafından hamile bir kadının Kırcaali 

Günün Diğer Haberleri