Anasayfa
Geri Dön

AKDKİDS’Lİ MİNİKLERİN MEZUNİYET HEYECANI...

AKDKİDS( Amerikan Kültür Derneği Ana Okulu) öğrencileri 2013-2014 eğitim ve öğretim yılını düzenledikleri mezuniyet gecesiyle uğurladılar.

AKDKİDS( Amerikan  Kültür Derneği Ana Okulu) öğrencileri 2013-2014 eğitim ve öğretim yılını düzenledikleri mezuniyet gecesiyle uğurladılar.

Hanzade Restoranda düzenlenen ve birbirinden güzel gösterilere sahne olan mezuniyet gecesine öğrencilerin velileri yoğun ilgi gösterdiler. Okul öncesi eğitimde kazandıkları becerileri birde ingilizce dili ile pekiştiren miniklerin gösterileri büyük beğeniyle izlendi.

Dans gösterilerinin yarı sıra ingilizce şarkılar seslendirilen mezuniyet gecesine minik Barış Manco grubu damgasını vurdu. Merhum Barış Manco’nun sevilen eserini ellerindeki enstrümanlarla seslendirmeye çalışan miniklerin oluşturduğu görüntü izleyeme değerdi.

Minik öğrencilerinin unutulmaz anlarını ölümsüzleştirmek için ellerindeki kamera ve telefonlarla görüntü almaya çalışan velilerin heyecanlı oldukları gözlendi.

Gecede bir konuşma yapan AKDKİDS( Amerikan  Kültür Derneği Ana Okulu) Müdiresi Sevgi Yüksel okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekerek, çift öğretmen eşliğinde hem Türkçe hem de İngilizce çift dille eğitim verdiklerini kaydetti.

AKDKİDS( Amerikan  Kültür Derneği Ana Okulu)’nu diğer okullardan ayıran önemli özelliklere sahip olduklarını ifade eden Yüksel, “2013-2014 eğitim ve öğretim yılını öğrençilerimiz ve velilerimizle birlikte geride bırakmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Aslında bir yandan da mezun ettiğimiz öğrencilerimizle vedalaşmanın buruk mutluluğunu da yaşıyoruz. Düzenlediğimiz mezuniyet gecesinde hem miniklerimizin becerilerine tanık etmek hemde ailelerle bir kaynaşma yaşanmasını amaçladık. Davetimizi kırmayarak gecemize katılan siz velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma. Kreş Sahibi M. Emin Yüksel’e öğretmenlerimiz Zuhal Parlakçı ve Yasemin Oflar’a da ayrıca teşekkür etmeyi bir borç biliyorum” dedi.

 

Yapılan konuşmanın ardından mezuniyet törenine geçildi. Minikler mezun olmanın keyfini büyükler gibi kep fırlatarak kutladılar.

Günün Diğer Haberleri